Search  
Friday, February 10, 2012 ..:: Forum ::.. Register  Login
 Forum Minimize
Pentru a putea posta mesaje trebuie să vă înregistraţi.
Notă: Mesajele cu conţinut jignitor sau ilegal (inclusiv cereri de soft piratat) nu sunt acceptate şi vor fi şterse imediat .

Pentru a primi raspunsuri rapide si corecte, scrieti in mesaj ce intentionati sa faceti, ce mesaj de eroare primiti, in ce context si in urma caror actiuni. De asemenea, mentionati versiunea de FoxPro in care lucrati!
Dacă nu specificați versiunea, se consideră VFP 9.0 SP2.

SearchForum Home
  FoxPro  FoxPro 2.x DOS  reactie intarzi...
 reactie intarziata la comanda "browse"
 
 1/12/2010 2:43:21 PM
User is offlineflorinsrb
8 posts


reactie intarziata la comanda "browse"
 (Romania)
Salut, am schimbat de curand calculatorul si am procedat cum am procedat si pe alte calculatoare, respectiv am copiat pur si simplu folderul de Foxpro20. Se intampla un fapt foarte ciudat, atunci cand se intra in Foxpro20. In fereastra de comanda, cand se foloseste comanda "Browse", trec secunde bune pana se afiseaza o lista cu fisiere. Asta se intampla de fapt ori de cate ori se acceseaza de aici diskul local. SO este winXP A mai intalnit cineva o asemenea situatie?
 2/21/2010 1:37:04 PM
User is offlineAnonim
23 posts
http:\\www.programarea.wgz.ro


Re: reactie intarziata la comanda "browse"
 (N/A)
salut !
este foarte ciudat. mie nu mi s-a mai intamplat . cred ca este de la fox. nu are cum sa se intample altfel .
asa cred. sau de la windows (dar nu prea cred) .
  FoxPro  FoxPro 2.x DOS  reactie intarzi...

Search  Forum Home         

 Google Ads Minimize

    

Copyright 2002-2010 Profox   Terms Of Use  Privacy Statement